W miniony weekend miłośnicy driftu mieli swoje święto – rywalizację rozpoczęła seria Drift Masters, gromadząca w majówkowy weekend stawkę 41 zawodników z całego świata we włoskiej Vallelundze. W gronie kierowców, którzy na wytyczonej na torze wyścigowym nitce do driftu walczyli o miano najlepszych znalazł się także Paweł Korpuliński, który w sezonie 2025 uplasował się na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej serii, a w tym roku przystępował do walki z nowym samochodem. Jak się okazało – nowy Nissan 200SX S14 okazał się dla Polaka szczęśliwym.